O Firmie

Szanowni Państwo!

Nasza Firma oferuje szeroką gamę usług finansowych takich jak ubezpieczenia życiowe i majatkowe, inwestycje finansowe oraz inwestycje alternatywne, pełną gamę kredytów, a także doradztwo gospodarcze, dotyczące głównie sektora usług motoryzacyjnych.

Doświadczona kadra specjalistów posiada szerokie kompetencje, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej specjalności.

Nasza oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o Klientach biznesowych. Wysoka jakość usług, oparta o zasady etyki i dobro Klienta to nasza domena.

Serdecznie zapraszamy!

Nasz Salon

W naszej pracy dążymy do optymalnego doboru produktów do potrzeb finansowych Klienta na podstawie wyników analizy finansowej lub jasno sprecyzowanych oczekiwań. Dobro Klienta i jego bezpieczeństwo finansowe jest dla nas celem nadrzędnym.

Jak Działamy

Jesteśmy zespołem niezależnych doradców finansowych, świadczących usługi z zakresu finansów osobistych dla najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy profesjonalne podejście, oparte na wiedzy i doświadczeniu oraz uczciwych i przejrzystych zasadach. Pracujemy w oparciu o „Analizę potrzeb finansowych”, która pozwala budować propozycję rozwiązań z zachowaniem bezpieczeństwa finansowego Klienta.

Naszym Klientom proponujemy wybrane z rynku najbardziej atrakcyjne i korzystne produkty finansowe, zawierające:

 

  • rozwiązania ubezpieczeniowe, chroniące dochód i poziom życia,
  • rozwiązania inwestycyjne, pomnażające kapitał i zabezpieczające środki na emeryturę,
  • rozwiązania kredytowe, pozwalające sfinansować wydatki gotówkowe oraz inwestycje hipoteczne i deweloperskie.

Referencje

Potrzeba uznania to jedna z najważniejszych ludzkich potrzeb. Niekiedy nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy, a innym razem jest to naturalne oczekiwanie. Również w naszej pracy przywiązujemy wielką uwagę do tego jak oceniają nas nasi Klienci i nasi Partnerzy. Nasza Firma dostaje wiele listów i maili z wyrazami uznania dla naszej działalności.

„Jesteśmy z małżonką niezmiernie zadowoleni z Państwa serwisu. Spełnia on nasze oczekiwania bez najmniejszych zastrzeżeń. Z pełnym przekonaniem wyrażamy przychylną opinię o efektywności i profesjonalizmie Państwa Firmy.”

„Muszę przyznać, że efekt Państwa pracy w pełni mnie usatysfakcjonował. Produkt przynosi dobre efekty, apomoc doradcy jest w pełni profesjonalna. Takiej obsługi życzę każdemu Klientowi. Gratuluję profesjonalizmu i życzę wszelkich sukcesów.”

To tylko niektóre fragmenty z listów naszych Klientów. Cenimy je wysoko podobnie jak certyfikaty, dyplomy i inne formy uznania. Wszystkim serdecznie dziękujemy za te szczególne dowody uznania. To ważny element dla dalszego doskonalenia naszej pracy.