Samochód

Dostosowane do potrzeb ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance, Mini casco, szyby i opony oraz wiele innych. Zaufaj doświadczonym specjalistom.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią pakiet ubezpieczeń, który powinien posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego. Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżniamy ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Pierwszą grupę reprezentuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu krajowym (OC) oraz ubezpieczenie obowiązkowe w ruchu zagranicznym tzw. zielona karta (ZK) – nazwa ta pochodzi od koloru druku polisy. Natomiast ubezpieczenia dobrowolne to: auto-casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz assistance(ASS). Na rynku spotyka się obecnie coraz częściej ubezpieczenia elementów samochodów jak szyby, opony, itp.

Każdą z tych polis możesz nabyć oddzielnie lub w pakiecie.

Warta oferuje kierowcom i pasażerom

oczpomocaOC z Pomocą na Drodze

Mając polisę OC w WARCIE możesz liczyć na to, że po wypadku nasz telefoniczny konsultant krok po kroku powie Ci co robić i zorganizuje holowanie Twojego auta do 100 km. Za niewielką dopłatą możesz rozszerzyć zakres pomocy assistance o przypadki awarii, czy przedziurawienia opony.

autocascoElastyczne Autocasco

AC w WARCIE to elastyczna oferta ubezpieczenia na wypadek stłuczki, działania żywiołów czy kradzieży. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych możesz wybrać różne warianty likwidacji szkód – w ASO lub w sieci warsztatów niezależnych. Mamy też najlepsze pełne AC dla posiadaczy nowych aut.

assistance

Assistance – pomoc w razie kłopotów z autem

Holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz auto zastępcze na cały okres naprawy samochodu z podstawieniem i odstawieniem pod dom, to wciąż unikatowa oferta usług assistance na naszym rynku. Zobacz co jeszcze gwarantują nasze pakiety assistance.

szyby

Ubezpieczenie Szyb od Stłuczenia

WARTA Auto Szyby to ubezpieczenie na wypadek ich stłuczenia czy pęknięcia szyb samochodowych. Można je kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub AC WARTY już za 69zł rocznie. Wykorzystując ubezpieczenie szyb nie tracisz zniżek za bezszkodową jazdę w AC!

opony

Warta Opony

Kawałek szkła na drodze lub zaostrzony gwóźdź nie będą Ci już straszne. Zagwarantuj sobie komfortową jazdę, a Warcie pozostaw organizację i pokrycie kosztów przedziurawionej opony – niezależnie od liczby zgłoszeń w ciągu roku i bez żadnych limitów kwotowych.

autoochrona

Warta Auto Ochrona

Uchroń się od kradzieży auta. Teraz możesz cieszyć się spokojem przez całą dobę, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Na wiernych klientów czekają atrakcyjne pakiety.

ocszybkawyplata

OC Szybka Wypłata

Jesteś poszkodowany w wypadku, a masz tylko OC? Nie musisz już szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Od teraz szkodę wyrządzoną przez kierowcę ubezpieczonego w innym towarzystwie zlikwiduje Twój ubezpieczyciel – WARTA. Nie musisz mieć AC!

Szczegóły u naszych Doradców. Zapraszamy do kontaktu.