Samochód

Dostosowane do potrzeb ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance, Mini casco, szyby i opony oraz wiele innych. Zaufaj doświadczonym specjalistom.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią pakiet ubezpieczeń, który powinien posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego. Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych wyróżniamy ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Pierwszą grupę reprezentuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu krajowym (OC) oraz ubezpieczenie obowiązkowe w ruchu zagranicznym tzw. zielona karta (ZK) – nazwa ta pochodzi od koloru druku polisy. Natomiast ubezpieczenia dobrowolne to: auto-casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz assistance(ASS). Na rynku spotyka się obecnie coraz częściej ubezpieczenia elementów samochodów jak szyby, opony, itp.

Każdą z tych polis możesz nabyć oddzielnie lub w pakiecie.

Compensa Komunikacja – ubezpieczenia komunikacyjne samochodu

Compensa oferuje ubezpieczenia komunikacyjne w szerokim zakresie i różnych wariantach. Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:

compDNACompensa Moto DNA Kod

To unikalny pakiet ubezpieczeń OC i AC, łączący w sobie bardzo atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej pojazdu, wraz z jego zabezpieczeniem na wypadek kradzieży.

compOCOC Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zielona Kartę, a za niewielką dopłatą także o pomoc Assistance.

compBLS

BLS – Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Ubezpieczenie BLS jest unikatowym uzupełnieniem obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu mechanicznego. BLS pozwala na uniknięcie uciążliwości i formalności przy zgłoszeniu szkody z OC sprawcy wypadku. Cena BLS to tylko 10 zł!

compAC

AC – Ubezpieczenie Autocasco NOWA ATRAKCYJNA OFERTA

Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła „all risk”), możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty ubezpieczenia Autocasco oferowanego przez Compensę. Nowe atrakcyjne klauzule dodatkowe!

compACmini

AC MINI

AC MINI jest stworzone dla Klientów posiadających samochody starsze niż 10 lat! Dedykowane jest Klientom w wieku powyżej 28 lat, posiadającym 60% zniżki w OC. AC MINI to ochrona w bardzo atrakcyjnej cenie – tylko 250 zł czyli jedynie 70 groszy dziennie!

compGAP

GAP – Ubezpieczenie Straty Finansowej

Ubezpieczenie GAP jest doskonałym zabezpieczeniem przed stratami finansowymi powstałymi na skutek utraty wartości pojazdu w czasie.

compszyb

Ubezpieczenie Szyb

Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC w Compensie.

compopon

Compensa Opony NOWOŚĆ!

Ubezpieczenie Compensa Opony stworzone zostało z myślą o Klientach ceniących sobie wygodę w każdej sytuacji. Gwarantujemy natychmiastową pomoc w przypadku uszkodzenia lub przebicia ogumienia w pojeździe.

compNNW

Ubezpieczenie NNW Kierowcy i Pasażerów

To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.

compass

Assistance

To atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły w Compensie ubezpieczenia komunikacyjne AC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

comppraw

Ochrona Prawna – Pomoc NOWOŚĆ!

Jako kierowca, jesteś nieustannie narażony na nieprzewidziane zdarzenia związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu, a tym samym na pojawienie się problemu natury prawnej. Ochrona Prawna – Pomoc zapewnia wsparcie w takich sytuacjach.

compzielona

Zielona Karta

Zielona Karta to Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy potwierdzający ochronę ubezpieczeniową obejmującą odpowiedzialność cywilną posiadacza lub kierowcy pojazdu mechanicznego za szkody wyrządzone osobom trzecim w ruchu zagranicznym. Zielona Karta wymagana jest w krajach Systemu Zielonej Karty, na terenie których nie działa OC krajowe. W Compensie Zielona Karta jest dodawana bez opłat (na żądanie) do ubezpieczenia OC!

Warta oferuje kierowcom i pasażerom

oczpomocaOC z Pomocą na Drodze

Mając polisę OC w WARCIE możesz liczyć na to, że po wypadku nasz telefoniczny konsultant krok po kroku powie Ci co robić i zorganizuje holowanie Twojego auta do 100 km. Za niewielką dopłatą możesz rozszerzyć zakres pomocy assistance o przypadki awarii, czy przedziurawienia opony.

autocascoElastyczne Autocasco

AC w WARCIE to elastyczna oferta ubezpieczenia na wypadek stłuczki, działania żywiołów czy kradzieży. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych możesz wybrać różne warianty likwidacji szkód – w ASO lub w sieci warsztatów niezależnych. Mamy też najlepsze pełne AC dla posiadaczy nowych aut.

assistance

Assistance – pomoc w razie kłopotów z autem

Holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz auto zastępcze na cały okres naprawy samochodu z podstawieniem i odstawieniem pod dom, to wciąż unikatowa oferta usług assistance na naszym rynku. Zobacz co jeszcze gwarantują nasze pakiety assistance.

szyby

Ubezpieczenie Szyb od Stłuczenia

WARTA Auto Szyby to ubezpieczenie na wypadek ich stłuczenia czy pęknięcia szyb samochodowych. Można je kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub AC WARTY już za 69zł rocznie. Wykorzystując ubezpieczenie szyb nie tracisz zniżek za bezszkodową jazdę w AC!

opony

Warta Opony

Kawałek szkła na drodze lub zaostrzony gwóźdź nie będą Ci już straszne. Zagwarantuj sobie komfortową jazdę, a Warcie pozostaw organizację i pokrycie kosztów przedziurawionej opony – niezależnie od liczby zgłoszeń w ciągu roku i bez żadnych limitów kwotowych.

autoochrona

Warta Auto Ochrona

Uchroń się od kradzieży auta. Teraz możesz cieszyć się spokojem przez całą dobę, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Na wiernych klientów czekają atrakcyjne pakiety.

ocszybkawyplata

OC Szybka Wypłata

Jesteś poszkodowany w wypadku, a masz tylko OC? Nie musisz już szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Od teraz szkodę wyrządzoną przez kierowcę ubezpieczonego w innym towarzystwie zlikwiduje Twój ubezpieczyciel – WARTA. Nie musisz mieć AC!

Szczegóły u naszych Doradców. Zapraszamy do kontaktu.