Życie

Ubezpieczenie na życie to produkt, który powinien posiadać każdy człowiek odpowiedzialny nie tylko za siebie. To zabezpieczenie dla naszych najbliższych w przypadku naszej śmierci!

Są w życiu rzeczy, które robimy dla siebie, ale są także takie, które robimy wyłącznie dla naszych bliskich. Jedną z takich rzeczy jest ubezpieczenie na życie. To jeden ze sposobów , w jaki możesz pokazać swojej rodzinie, ile dla Ciebie znaczy. To także przejaw rozsądku i przezorności, szczególnie jeżeli odpowiadasz za znaczącą część rodzinnego dochodu. Dzięki ubezpieczeniu na życie zyskasz pewność, że kiedy Ciebie zabraknie, Twoja rodzina będzie mogła otrzymać środki, które pomogą jej przetrwać trudne chwile oraz zabezpieczą przyszłość. 

Warta – ubezpieczenia na życie

wartaciebieWarta Dla Ciebie i Rodziny – zabezpieczenie rodziny
Warta Twoja Przyszłość

Masz kredyty czy pożyczki? Chciałbyś zagwarantować sobie i rodzinie ich spłatę w razie śmierci, wypadku lub kłopotów ze zdrowiem? A może oprócz ochrony, chciałbyś również zgromadzić kapitał dla dzieci czy dodatkową emeryturę. Sprawdź, jak możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

wartaplatynowaWarta Platynowa Ochrona – spłata kredytu w banku

Zaciągasz kredyt lub pożyczkę? Jesteś jedynym lub głównym żywicielem rodziny? Jesteś przedsiębiorcą lub menedżerem? Pomyśl o zabezpieczeniu najbliższych lub firmy na wypadek swojej śmierci czy inwalidztwa. Skorzystaj z naszych ubezpieczeń terminowych na życie z opcjami dodatkowymi.

wartaposag

Warta Posag – ochrona dziecka

Poszukujesz sposobu na zabezpieczenie dziecka na wypadek Twojej śmierci czy wypadku? A może chciałbyś uzyskać gwarancję wsparcia finansowego i organizacyjnego, gdyby to Twojemu dziecko coś się stało? Zobacz, jakie zabezpieczenie w takich wypadkach możesz uzyskać w WARCIE.

wartannwWarta NNW – ochrona wszelkich wypadków
Warta NNW Komunikacyjne
Warta Dla Ciebie i Rodziny

Przed skutkami nieszczęśliwych wypadków warto dobrze się zabezpieczyć. WARTA oferuje Ci kilka umów o różnym zakresie i wysokościach sum ubezpieczenia, od najprostszej umowy dającej ochronę tylko Tobie na wypadek śmierci, po rodzinne kompleksowe pakiety.

wartadodatkowe

Warta Program Ochrony – opcje dodatkowe

Elastyczna konstrukcja naszych ubezpieczeń na życie daje Ci duże możliwości dokupowania opcji dodatkowych i rozszerzania zakresu ochrony. Sprawdź, jakie opcje są dostępne w jakich produktach i wybierz te, których najbardziej potrzebujesz.

Compensa – ubezpieczenia na życie

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie różnorodną ofertę produktów ubezpieczeniowych dzięki, którym będziesz mógł dopasować ubezpieczenie na życie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Wybierz z naszej oferty ubezpieczenie na życie, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania:

Gwarancja Renta

Gwarancja Renta to indywidualne ubezpieczenie rentowe na życie, które zapewnia wyższe dochody po zakończeniu aktywności zawodowej oraz pozwala zabezpieczyć Ciebie oraz Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Gwarantuje ono regularną wypłatę renty do końca Twojego życia.

prestiznovaCompensa Maxima

Compensa Maxima to unikalne połączenie ochrony życia, zdrowia, gromadzenia kapitału na przyszłość i inwestowania. To idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Gwarancja Ochrona Optima

Gwarancja Ochrona Optima to indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie, które w optymalny sposób pozwala zabezpieczyć Ciebie, Twoich bliskich oraz Twoje zobowiązania finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Gwarancja Komfort

Gwarancja Komfort to indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, które zapewnia wypłatę gwarantowanego kapitału na koniec okresu ubezpieczenia oraz pozwala zabezpieczyć Ciebie, Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Między nami Gold

Między Nami Gold to kompleksowy program indywidualnego ubezpieczenia na życie dla osób między 56 a 72 rokiem życia. Całodobowa ochrona życia i zdrowia przy zachowaniu atrakcyjnych składek i adekwatnych kwot wypłacanych świadczeń.

Szczegóły u naszych Doradców. Zapraszamy do kontaktu.